Targi REAL CONNECT 2017

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 kwietnia 2017

Szanowni Państwo,
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie niniejszym informuje, że w dniach 26-27 kwietnia 2017 r., w godzinach 9:00 - 18.00 w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbywać się będą Targi REAL CONNECT 2017. To pierwsze w Polsce i jedyne w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe targi rynku nieruchomości i inwestycji.
Województwo Lubelskie jest Regionem Partnerskim wydarzenia i zorganizuje na Targach REAL CONNECT 2017 swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym będzie istniała możliwość prezentowania materiałów reklamowych lubelskich samorządów, SSE, firm i instytucji, prowadzenia rozmów oraz spotkań z potencjalnymi odbiorcami itp. Stoisko udostępniane będzie bezpłatnie.
W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu – zachęcamy do przysyłania nam swoich materiałów reklamowych: katalogów, prospektów, ulotek informacyjnych itp., będą one udostępniane na naszym stoisku.

Osoby zainteresowane udziałem lub wysyłką materiałów prosimy o kontakt z Danutą Sulowską, tel. +48 81 537 16 27, mail: danuta.sulowska@lubelskie.pl
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w imprezie, pracy na wspólnym stoisku i udziału w spotkaniach towarzyszących.
Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na portalu gospodarczym województwa lubelskiego: http://www.invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/targi-real-connect-2017
Uprzejmie proszę o przekazanie powyższej informacji wszystkim zainteresowanym oraz zamieszczenie ogłoszenia na Państwa stronie.
W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.
Z poważaniem,
Zespół Biznes Lubelskie
Danuta Sulowska