Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Program UE "Europa dla obywateli" - zaproszenie na spotkanie informacyjne w Lublinie, 16 stycznia 2020 r.

Szanowni Państwo,

W ramach współpracy instytucji oraz wsparcia działań i rozwoju jednostek samorządu terytorialnego, instytucji kultury i trzeciego sektora, Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 16 stycznia 2020 roku w Lublinie.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej "Europa dla obywateli".

"Europa dla obywateli" wspiera organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, badań i edukacji, w realizacji:

·        projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego
·        inicjatyw lokalnych
·        zaangażowania społecznego i demokratycznego
·        pamięci europejskiej


Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz terminy konkursu wniosków w 2020 roku. Ponadto, przedstawiciel Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lublinie opowie o ofercie sieci Punktów Informacji FE, a także o funduszach dla organizacji pozarządowych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego oraz Krajowych Programów Operacyjnych. 

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny* na stronie internetowej polskiego Punktu Kontaktowego "Europa dla obywateli", gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia: https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-16-stycznia-2020-lublin/

TERMIN:16 stycznia 2020 r., godz. 11.00-14.45 (rejestracja od godz. 10.30)

MIEJSCE:Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego; Oddział Informacji o Funduszach Europejskich – Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym;adres: ul. Stefczyka 3B, 20-151 Lublin, (sala konferencyjna II piętro)Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o spotkaniu Państwa kanałami informacyjnymi wszystkim, którzy byliby zainteresowani podjęciem współpracy międzynarodowej w ramach programu "Europa dla obywateli".

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Zespół Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli"*Uprzejmie informujemy, że potwierdzenia o uczestnictwie nie są generowane automatycznie, wszelkie niezbędne informacje dotyczące spotkania przesyłamy drogą mailową bliżej terminu spotkania.  


Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli"
Europe for Citizens Contact Point PolandAl. Ujazdowskie 41
00-540 Warszawa
tel. +48 22 447 61 16
tel. +48 22 447 61 74

www.europadlaobywateli.pl
www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli

www.iam.pl/pl/programy/europa-dla-obywateli

Autor: Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli"