Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Powiat Parczewski

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych „Rocznego programu współpracy Powiatu Parczewskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023”

Zarząd Powiatu w Parczewie zaprasza do udziału w konsultacjach projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Parczewskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023”.
Jest to dokument określający zasady współpracy samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych na terenie Powiatu Parczewskiego. Został on opracowany zgodnie z wymogami ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie (Dz. U. z 2022r., poz. 1327 z późn. zm.).

Konsultacje będą przeprowadzone w dniach od 29 września 2022 r. do dnia 12 października 2022 r.

Forma przeprowadzenia konsultacji:
- na piśmie na adres Starostwa Powiatowego w Parczewie z dopiskiem „Uwagi do programu współpracy na 2023 r.” , ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew
- pocztą elektroniczną - e-mail: oswiata@parczew.pl lub powiat@parczew.pl z dopiskiem „Uwagi do programu współpracy na 2023 r.”
Propozycje do programu mogą wnosić osoby uprawnione do reprezentowania organizacji pozarządowej. Po zakończeniu konsultacji projekt wraz z uwagami skierowany zostanie pod obrady Rady Powiatu w Parczewie celem podjęcia stosownej uchwały.
Termin przyjmowania uwag upływa z dniem 12 października 2022 r.
Adres strony internetowej na której zostanie zamieszczony projekt „Rocznego programu współpracy Powiatu Parczewskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023” z formularzem do zgłaszania uwag -www.powiat.parczew.pl
Komórka organizacyjna Starostwa odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji: Wydział Edukacji i Spraw Społecznych tel. 83 355 16 51 ; 83 355 15 90.
Załączniki:
-Projekt „Rocznego programu współpracy Powiatu Parczewskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023”
- Formularz uwag do projektu „Rocznego programu współpracy Powiatu Parczewskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023”.

Autor: Wydział Edukacji i Spraw Społecznych